HLAVNÁ STRÁNKA

NOVINKY

PROFIL

SORTIMENT

AKCIE

KÚPEĽNE

NAŠI PARTNERI

KONTAKTY

CENOVÁ PONUKA

KARIÉRA














Cenová ponuka

Vypracujeme vám bezplatnú cenovú ponuku.
Kontaktujte prosím niektorú z našich predajní, na uvedených e-mailových adresách.

Predajňa E-mail
Banská Bystrica b.bystrica@stavmat.sk
Bardejov bardejov@stavmat.sk
Bratislava - Vajnorská ba.vajnorska@stavmat.sk
Bratislava - Polianky ba.polianky@stavmat.sk
Handlová handlova@stavmat.sk
Humenné humenne@stavmat.sk
Ilava ilava@stavmat.sk
Košice kosice@stavmat.sk
Leopoldov leopoldov@stavmat.sk
Liptovský Mikuláš l.mikulas@stavmat.sk
Lučenec lucenec@stavmat.sk
Malacky tothova@stavmat.sk
Martin martin@stavmat.sk
Michalovce michalovce@stavmat.sk
Nitra nr.krskany@stavmat.sk
Nové Mesto n. V novemesto@stavmat.sk
Partizánske partizanske@stavmat.sk
Piešťany piestany@stavmat.sk
Prešov presov@stavmat.sk
Rohožník rohoznik@stavmat.sk
Ružomberok ruzomberok@stavmat.skk
Senica senica@stavmat.sk
Šaľa sala@stavmat.sk
Šaľa Farby-Laky farby.sala@stavmat.sk
Trenčín trencin@stavmat.sk
Trnava trnava@stavmat.sk
Vráble vrable@stavmat.sk
Žilina zilina@stavmat.sk






STAVMAT IN spol. s r.o. Celoslovenská sieť stavebnín, ktorá sa zaoberá nákupom, predajom a dopravou stavebného materiálu.
Copyright © 2007 STAVMAT IN spol. s r.o.
Skupina IN