Zdravé bývanie pre všetkých

VYMAĽUJ, DEKORUJ alebo OMIETNI svoj domov a BÝVAJ ZDRAVO

DOMAjstruj a bývaj zdravo
Využite toto leto naplno s produktmi Baumit Klima pre zdravé bývanie. Maľujte, dekorujte alebo omietnite svoj dom, chatu, či záhradný domček. Vytvorte si zdravý domov, kde sa budete cítiť ako na dovolenke.

Vymaľuj si zdravé bývanie
Za zdravým vzduchom nemusíte cestovať na dovolenku k moru. Zdravé, ekologické farby Baumit zbavia vašu domácnosť rizika plesní a zabezpečia optimálne fungovanie omietky, ktorá slúži ako regulátor optimálnej vlhkosti v miestnosti.

Dekoruj svoje steny
Zdravé bývanie je aj o pocite spokojnosti z útulného domova. Buďte kreatívni. Vytvorte si počas leta zdravé a pekné steny pomocou štruktúrovaných omietok. Kreatívnu premenu interiérových stien zvládnete vďaka omietke KlimaDekor a penetračnému náteru KlimaPrimer. S nimi hravo vytvoríte dekoratívny štruktúrovaný povrch s možnosťou výberu zo 190 farebných odtieňov a rôznych druhov zrnitostí.

Omietni svoj domov
Opravujete staré alebo budujete nové? Väčšinu času trávime v interiéri. U nás je zdravie na prvom mieste, preto sme vytvorili zdravé, paropriepustné, vápenné omietky vhodné pre rekonštrukciu stien či novostavbu.


VIAC INFORMÁCIÍ