Kúpeľňové štúdio

Využite ZĽAVU 15%  na všetok kúpeľňový sortiment v našich kúpeľňových štúdiách STAVMAT STAVEBNINY.

Táto jedinečná ponuka je platná len do konca marca 2020. Zľavu získate po preukázaní sa týmto príspevkom priamo na predajni v ktoromkoľvek z našich kúpeľňových štúdií. Zľavu nie je možné kombinovať s inou prebiehajúcou akciou alebo zľavou. Tešíme sa na vašu návštevu.


Videli ste už veľké množstvo nádherných kúpeľní, páčia sa Vám štýlovo zariadené kúpeľne v časopisoch, knihách či hoteloch... Chceli by ste mať krásnu kúpeľňu, ale neviete si vybrať z veľkého množstva ponúkaného sortimentu... Máte obavy, či vami vybrané materiály a vzory budú pre vás to pravé... Potrebujete poradiť? Obráťte sa na nás.

Naši kúpeľňoví dizajnéri citlivo a s vkusom vyčaria z vašej pôvodnej kúpeľne nádherný a efektívne využitý priestor, ktorý si ihneď zamilujete. Možnosti sú nekonečné, avšak dobre mienené rady profesionálov vám pomôžu rozhodnúť sa pre ideálne farebné rozloženie i praktickú dispozíciu. Neváhajte a navštívte nás v priestoroch našich kúpeľňových štúdií v Banskej Bystrici, Ružomberku, Malackách, Novom Meste nad Váhom, Trenčíne a Trnave. Ponúkame široký výber keramických obkladov a dlažieb, sanity a sanitárnej techniky, lišty, elektro a rozvody vody a kanalizácie.

Pomôžeme vám zorientovať sa v širokej ponuke dodávateľov a výrobcov na slovenskom trhu, zrealizujeme váš sen za najvýhodnejšiu cenu a zjednotíme všetky vaše požiadavky do jedného harmonického celku. Stačí, ak našim dizajnérom predložíte rozmery vašej kúpeľne, ktorú chcete realizovať a prevediete ich štýlom, ktorý je v súlade s vašou predstavou o ideálnej kúpeľni.

My Vám v našich kúpeľňových štúdiách pripravíme:

  • grafický návrh v 3D programe
  • kladačský plán
  • poradenstvo v technických otázkach
  • kompletnú ponuku lepidiel, škárovacích hmôt a ďalších materiálov potrebných na obkladanie
  • výpočet spotreby materiálu
  • možnosť dopravy u nás zakúpených materiálov.


Pre bližšie informácie kontaktujte naše kúpeľňové štúdiá. Inšpirujte sa u nás a my zrealizujeme Vaše sny. Bližšie informácie o kúpeľňových štúdiách, otváracích hodinách a kontaktoch nájdete TU.