Kúpeľňové štúdio

AKCIA

Séria Massive Gres 2.0
Na vybrané druhy dlažieb, hrúbka 2 cm, 59,5*59,5 cm.

Akciová cena:
 30,50 €/m2 s DPH 

(stará cena 47,00 €/m2 s DPH)

V súlade s prírodou
S jedinečnou radou Massive Gres si môžete vytvoriť jedinečný priestor okolo vášho domova - kľukaté chodníky obklopené ihličnanmi, útulné zákutia obklopené farebnou flórou, priestory, kde môžete v teplých dňoch odpočívať a relaxovať. Dosiahnite trvalú harmóniu s prírodou pomocou kolekcie terasových dlaždíc odolných voči mrazu v štvorcovom formáte 59,5 x 59,5 cm. Vyberte si z palety jemných farieb (béžová, šedá, antracitová, grafitová), aby ste na svojej záhrade vybudovali krásnu enklávu.

cenová ponuka


Videli ste už veľké množstvo nádherných kúpeľní, páčia sa Vám štýlovo zariadené kúpeľne v časopisoch, knihách či hoteloch... Chceli by ste mať krásnu kúpeľňu, ale neviete si vybrať z veľkého množstva ponúkaného sortimentu... Máte obavy, či vami vybrané materiály a vzory budú pre vás to pravé... Potrebujete poradiť? Obráťte sa na nás.

Naši kúpeľňoví dizajnéri citlivo a s vkusom vyčaria z vašej pôvodnej kúpeľne nádherný a efektívne využitý priestor, ktorý si ihneď zamilujete. Možnosti sú nekonečné, avšak dobre mienené rady profesionálov vám pomôžu rozhodnúť sa pre ideálne farebné rozloženie i praktickú dispozíciu. Neváhajte a navštívte nás v priestoroch našich kúpeľňových štúdií v Banskej Bystrici, Ružomberku, Malackách, Novom Meste nad Váhom, Trenčíne a Trnave. Ponúkame široký výber keramických obkladov a dlažieb, sanity a sanitárnej techniky, lišty, elektro a rozvody vody a kanalizácie.

Pomôžeme vám zorientovať sa v širokej ponuke dodávateľov a výrobcov na slovenskom trhu, zrealizujeme váš sen za najvýhodnejšiu cenu a zjednotíme všetky vaše požiadavky do jedného harmonického celku. Stačí, ak našim dizajnérom predložíte rozmery vašej kúpeľne, ktorú chcete realizovať a prevediete ich štýlom, ktorý je v súlade s vašou predstavou o ideálnej kúpeľni.

My Vám v našich kúpeľňových štúdiách pripravíme:

  • grafický návrh v 3D programe
  • kladačský plán
  • poradenstvo v technických otázkach
  • kompletnú ponuku lepidiel, škárovacích hmôt a ďalších materiálov potrebných na obkladanie
  • výpočet spotreby materiálu
  • možnosť dopravy u nás zakúpených materiálov.


Pre bližšie informácie kontaktujte naše kúpeľňové štúdiá. Inšpirujte sa u nás a my zrealizujeme Vaše sny. Bližšie informácie o kúpeľňových štúdiách, otváracích hodinách a kontaktoch nájdete TU.