Sadrokartón HABITO, ten vážne zvládne to i to!

VYSOKÁ PEVNOSŤ
Priečka z konštrukčného systému Habito sa vďaka svojej pevnosti, odolnosti a únosnosti môže porovnať s bežnou murovanou priečkou. Detské hry, sťahovanie nábytku a iné podobné aktivity už pre vašu stenu nebudú rizikové.

NOSNOSŤ 25 KG NA SKRUTKU
Únosnosť dosky Habito je 25 kg na jeden kotviaci bod pri použití bežnej skrutky do dreva Ø 5 mm. Police s knihami, skrinky s riadom, veľký televízor zavesíte jednoducho a rýchlo, kdekoľvek vám to napadne.

KOTVENIE BEZ HMOŽDINIEK
Do Habita je možné kotviť predmety bežnou skrutkou bez predvŕtania a bez hmoždiniek. Už žiadny prach a neporiadok pri vŕtaní, žiadne sadrovanie zle vyvŕtaných dier, žiadne špeciálne náradie.

IZOLUJE HLUK
Habito prispieva aj k výborným akustickým vlastnostiam konštrukcií. Preto je vhodná na odhlučnenie interiérov. Už žiadny hluk z detskej izby, už žiadne hlasy od susedov.

VLASTNOU SILOU
Do Habita skrutkujeme bežným skrutkovačom, nepotrebujeme elektrický skrutkovač. Skrutka drží v doske dostatočne pevne. Na kotvenie predmetov do Habita nemusíte byť ani silák, ani veľký kutil. Ide to ľahko a rýchlo.

KLINEC STAČÍ
Na zavesenie ľahkých predmetov (s hmotnosťou 1 až 2 kg) stačí zatĺcť do Habita bežný klinec. Za pár sekúnd máte pripevnený svoj obľúbený obrázok na stene.

ĽAHKÁ OPRAVA
Rozhodli ste sa premiestniť televíziu na iné miesto? Žiadny problém. Jednoducho vyskrutkujete skrutky a malé diery pretmelíte. Tmel Rifino TOP nebude na bielej stene vôbec vidno.

BYT PODĽA SVOJICH PREDSTÁV
Doska Habito vám dáva voľnosť pri zariaďovaní vášho bytu. Priečky môžete stavať a premiestňovať tak, aby dispozícia bytu zodpovedala vašim súčasným predstavám.

Aj váš domov si zaslúži prevratné riešenie. V kuchyni si namiesto políc vybudujte lezeckú stenu a v obývačke, kde zvyknete pozerať televíziu, hrajte squash. 

  • Nová sadrokartónová doska Habito sa vyznačuje vysokou pevnosťou.
  • Je vhodná pre interiérové priečky s vysokou odolnosťou a únosnosťou.
  • Umožňuje kotviť predmety s bežnou skrutkou bez predvŕtania a bez hmoždiniek.
  • Únosnosť na jeden kotviaci bod je 25 kg pre skrutku a 108 kg pre Molly kotvu.
  • Vďaka výborným akustickým vlastnostiam je vhodná na odhlučnenie interiérov.


Pre viac informácií kliknite TU.