Uľahčite si nosenie izolácie. Zlepšovák menom GRIP vám ušetrí polovicu námahy

Prišli sme s riešením ako uľahčiť prípravu zatepľovania minimálne o polovicu. S praktickou inováciou GRIP na balíkoch izolácie od spoločnosti ISOVER dokážete pohodlne odniesť dvojnásobný počet balov izolácie naraz.
 
Manipulácia so zabalenými izoláciami je náročná. Vďaka novému zlepšováku – rúčke menom GRIP, ktorú nájdete na izoláciách spoločnosti Isover, sa pri zatepľovaní ani zďaleka nenabeháte toľko, ako doteraz. V každej ruke totiž pohodlne zvládnete odniesť balík rolovanej  izolácie, šikovnejší možno dokonca viac. „Znie to možno banálne, ale každý, kto niekedy nosil baly izolácie po schodisku domu či po lešení, vie, o čom hovorím. Je to na zlosť, keď celú cestu musíte prekonať x krát, nosiac izoláciu na pleciach alebo držiac dvomi rukami jeden balik a pritom viete, že ak by ste zvládli vziať viac balov naraz, už by ste boli hotoví,“ opisuje Alexander Prizemin, marketingový riaditeľ spoločnosti Isover. GRIP navyše umožňuje  záťaž rovnomerne rozložiť na obe strany tela.  
 
Ako veľmi dokáže GRIP pomôcť? Ak  zatepľujete šikmú strechu a potrebujete približne 50 balov izolácie, je treba ich naložiť a vyložiť  z auta a vyniesť tam, kde ich potrebujete – do podkrovia. Ak viete odniesť dva naraz, znamená to, že rovnakú trasu prejdete 25-krát. S GRIPom navyše prenesiete balíky rolovanej izolácie – sklenej vlny, pohodlnejšie cez chodby a schodisko domu.
 
Novinku GRIP, nájdete na izoláciách UNIROL PROFI a UNIROL PLUS. Tieto izolácie sú primárne určené na zatepľovanie šikmých striech a drevostavieb, keďže majú vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti, vďaka ktorým chránia pred chladom a prehrievaním aj stavby či tie ich časti, ktoré sú vystavené väčším tepelný únikom. Nehovoriac o ich vynikajúcich akustických vlastnostiach a schopnosti dokonale držať medzi krokvami.