Súťažte s PORFIXom o 4 x 4 000 €

IBA s naším programom ST Benefit získavate za nákup výrobkov Porfix body (1 bod=100 €), ktoré si môžete vymeniť za odmeny podľa Vášho výberu cez www.mall.sk

Stavebná sezóna začala. A zatiaľ čo svet je v súčasnosti hore nohami, túžba po vlastnom bývaní sa nedá tak ľahko zastaviť. Želania a sny si chceme plniť po celý náš život. Ak práve čelíte rozhodnutiu o tom, či (alebo kedy) sa pustiť do stavby rodinného domu, pokúsime sa vám trochu pomôcť. Poďte šťastiu naproti a zapojte sa do súťaže „Keď doba berie, PORFIX rozdáva!“. Získate tak šancu vyhrať na stavbu nového bývania 4 000 eur*.

Podmienky sme nastavili veľmi jednoducho. Nechajte si u našich špecialistov vypočítať spotrebu materiálu, potom nakúpte najmenej 30 m3 pórobetónových tvárnic alebo priečkoviek PORFIX a zaregistrujte sa do súťaže na webe www.porfix.sk/sutaz. Potom si už len držte palce, zvyšok je na šťastí.

V dvoch kolách totiž vylosujeme celkom 4 staviteľov, ktorým PORFIX refunduje stavebné náklady vo výške 4 000 eur*. Stačí predložiť doklad o zaplatení materiálu v termíne od 1. januára do 30. septembra 2021. Žrebovanie sa uskutoční v júli a októbri.
„Rozhodli sme sa pomôcť staviteľom v tejto náročnej dobe a ukázať im, že PORFIX je vždy na ich strane. Vďaka výpočtu spotreby stavebného materiálu, ktorý ponúkame bezplatne, a niekoľkým ďalším príjemným službám, ako je zapožičanie píly alebo založenie stavby, sa do realizácie svojho vlastného projektu môže pustiť takmer každý. Stačí sa pozrieť na našu webovú stránku a prejsť si referencie zákazníkov,“ hovorí Tomáš Novák, manažér marketingu PORFIX s tým, že rovnako dôležitým motívom bolo priniesť trochu zábavy do stavebnej sezóny.

Vstúpte do súťaže „Keď doba berie, PORFIX rozdáva!“. Spoločne môžeme vytvoriť veľké veci. Nenecháme vás v tom.

Nechajte si to spočítať.

Každý z nás niečo robí a živí sa inou prácou, preto nie každý vie vyrátať koľko materiálu potrebuje pre svoju stavbu. Porfix na to myslí aj za vás. Oslovte nás a nechajte si to spočítať. Naši vyškolený technici to zrátajú raz – dva, veď sa tým živia a navyše ich práca baví. Potrebujeme však ku tomu potrebné podklady, ktoré ste dostali od svojho projektanta.
Ak nechcete čakať tak len použite aplikáciu a budete mať orientačný výpočet.

Vašu spotrebu si necháte vypočítať TU.


*ide o netto cenu výhry