Tesniaci program DÖRKENObojstranná lepiaca páska


DELTA-MULTI BAND

Extrémne silno lepiaca páska na podstrešné fólie a parozábrany. Rozmer: 25 m x 60 mm DELTA® (lepenie vždy na potlačenú stranu fólie) a pre napojenia na všetky porovnateľné podklady a podklady ako tvrdený plast, kov, hobľované drevo a materiály na báze dreva (napr. OSB dosky).

Viac informácií

Obojstranná lepiaca páska


DELTA-DUO TAPE

Obojstranná lepiaca páska pre podstrešné fólie aj parozábrany. Rozmer: 50 m x 38 mm Na lepenie presahov a spojov membrán, najmä všetkých fólií DELTA®, ktoré sú vhodné na obojstranné lepenie. Lepiaca páska sa používa aj na napojenie na všetky porovnateľné povrchy a to z plastu (tvrdého), kovu, hladkého dreva a drevených materiálov. Ideálna pre lepenie parozábrany na CD profily - aj porézneho povrchu.

Viac informácií


DELTA-SB 60

Penová páska pod kontralaty. Rozmer: 30 m x 60 mm Pre bezpečné utesnenie perforácií klincov kontralát. Montáž prebieha nalepením na fóliu.

Viac informácií

Obojstranná lepiaca páska


DELTA-POLY BAND

Široká lepiaca páska s reflexným povrstvením. Rozmer: 100 mm x 100 m Lepiaca páska DELTA®-POLY BAND sa používa na lepenie presahov fólie DELTA®-REFLEX na lesklej strane.

Viac informácií


DELTA-THAN

Kartušové lepidlo na nalepenie podstrešnej fólie na komín / pevné murivové časti / lepenie fólie DELTA-DPC 500 Vysoká priľnavosť na širokú škálu podkladov. Vhodné na lepenie a spájanie fólií DELTA® v exteriéri. S vysokou bezpečnosťou v oblasti napojení. Bezpečné lepenie aj pri nízkych teplotách vďaka obsahu rozpúšťadla. Po zatvrdnutí vodotesný.

Viac informácií

Obojstranná lepiaca páska


DELTA-TIXX

Kartušové lepidlo na nalepenie parozábrany na stenu. Trvalo spoľahlivé lepidlo z kartuše alebo črievka. Ideálne pre vzduchotesné napojenie parozábran / parobŕzd DELTA®, napr. na murivo, drevo alebo iné povrchy s drsným povrchom.

Viac informácií


Dostupný v sieti STAVMAT STAVEBNINY s.r.o.

cenová ponuka  kontakty na pobočky