Stavajme a fandime spoločne – s výbavou od CEMMACu

CEMMAC pripravil pre stavbárov letnú kampaň spojenú s futbalovým šampionátom UEFA 2024. Vo všetkých dobrých stavebninách môžete s nákupom cementu získať výbavu futbalového fanúšika a podporiť tak našich chlapcov už v zápasoch skupiny E s Belgickom, Ukrajinou a Rumunskom. Veríme však, že sa vám zíde aj v pokračovaní šampionátu!

Kampaň prebieha na partnerských stavebninách naprieč celým Slovenskom.

Ako sa zapojiť? Nakúpte v stavebninách akékoľvek množstvo cementu CEMMAC – stačí jedno vrecko a darček môže byť hneď váš. Spravte nákupov viac a získajte všetky predmety – tričká, futbalové lopty, antistresové minilopty či opakovateľne použiteľný „pollitrák“.

CEMMAC v posledných rokoch výrazne inovoval nielen výrobu, ale aj cementy. Zameral sa na zníženie emisnej stopy výrobného procesu i samotného zloženia cementov. Zaviedol do výroby ako prvý na Slovensku kompozitný vápencový cement CEM II/C-M z vápenca z vlastných lomov. Zavedením vlakovej dopravy presunul desať percent expedovaného cementu z ciest na koľajnice a začiatkom roka 2024 realizoval najväčšiu priemyselnú fotovoltickú elektráreň vo svojom revitalizovanom lome, ktorá dokáže pokryť viac ako 7% celkovej spotreby energie na výrobu s potenciálom rozšírenia kapacity až na 17%.

Podporiť zápasy našich futbalistov v skupine E môžete už s výbavou od CEMMACu:

  • v pondelok 17.6. o 18:00 Belgicko : Slovensko
  • v piatok 21.6. o 15:00 Slovensko : Ukrajina
  • v stredu 26.6. o 18:00 Slovensko : Rumunsko

Akcia platí od 17.6.2024 do vyčerpania zásob.

Newsletter

Zadajte e-mail a my Vám budeme posielať naše najvýhodnejšie zľavy, akcie a novinky.

Ďakujeme za prihlásenie na odber noviniek.