Služby

Icon

Doprava tovaru

Doprava tovaru z našich predajní nie je žiadny problém. Tovar zakúpený v predajniach STAVMAT STAVEBNINY vám dodáme rýchlo a bez starostí na vami určenú adresu. Pre našich stálych zákazníkov ponúkame výhodné podmienky dodania. V prípade potreby poskytneme aj prepravu tovaru s hydraulickou rukou.


Icon

Nakládka tovaru

Nakládka tovaru je súčasťou vášho nákupu. Zakúpený tovar v našich predajniach vám pomôžeme šetrne naložiť do vášho auta. Vyberte si, a o ostatné sa už postaráme.


Icon

Ponúkame vám takmer nekonečné palety farieb. Vyberte si farbu podľa vašich predstáv a my vám ju namiešame. Ponúkame širokú škálu farieb a omietok od rôznych výrobcov. Stačí len prísť, vybrať si, a váš dom je v okamihu iný…či už vás láka moderný dizajn alebo uprednostňujete klasiku, s farbami od nás si splníte každý sen o farebnom domove. Naše miešacie centrá nájdete v nasledovných mestách – Trnava, Šaľa – farby, Trenčín, Banská Bystrica, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Humenné, Michalovce, Senec a Prešov.


Icon

Tovar skladom

U nás nájdete väčšinu bežných výrobkov skladom. Je pre nás prioritou, aby ste si vybraný tovar ihneď po kúpe mohli odniesť. Vieme, že tovar potrebujete teraz, nie o 2 týždne. Preto máme v ponuke vždy skladom širokú škálu výrobkov pre našich zákazníkov.


Icon

Máme pre vás pripravenú zaujímavú cenovú ponuku a výhodné množstevné zľavy. Staviate dom, či renovujete byt? Vieme, že chcete ušetriť. U nás dostanete všetko potrebné pre vašu stavbu, na jednom mieste a za najvýhodnejšiu cenu.


Icon

Grafické spracovanie návrhu kúpeľne

Ponúkame vám profesionálne vypracovanie návrhu vašej kúpeľne. Vašu novú kúpeľňu navrhneme, vypočítame spotrebu materiálu a vybraný tovar vám dovezieme až domov. Naši odborníci vám pomôžu s efektívnym využitím priestoru ako aj ideálnou kombináciou farieb a materiálov kúpeľne podľa vašich predstáv. Mať citlivo a s vkusom zariadenú novú kúpeľňu, ktorá vyčarí z vašej pôvodnej kúpeľne nádherný a efektívne využitý priestor, je sen, ktorý si ihneď zamilujete. Naše kúpeľňové štúdiá nájdete v mestách – Trnava, Trenčín, Banská Bystrica, Ružomberok, Nové Mesto nad Váhom, Malacky a Bratislava – Vajnorská.


Icon

Bezplatné poradenstvo

Ponúkame vám možnosť odborného poradenstva. Nemusíte byť odborníci na stavbu a predsa môžete postaviť krásny dom, či kvalitne zrekonštruovať byt. V prípade akýchkoľvek otázok sa s dôverou obráťte na personál v našich predajniach. Náš vyškolený personál vám poradí, poslúži a pomôže. Ak by sme niečo nevedeli ihneď, zistíme a dáme vám vedieť optimálne riešenie. V našich predajniach ponúkame viac ako predaj stavebného materiálu. U nás nájdete okrem širokej škály tovaru aj odborné poradenstvo, a stavba sa tak pre vás stane oveľa jednoduchšou.


Icon

Doplnkové služby

Služby ako parkovanie pri našich predajniach, drobné občerstvenie kávou s kávomatu a platba kartou sú u nás samozrejmosťou na každej predajni.


Newsletter

Zadajte e-mail a my Vám budeme posielať naše najvýhodnejšie zľavy, akcie a novinky.

Ďakujeme za prihlásenie na odber noviniek.