Doornite

BEZPEČNOSTNÉ a PROTIPOŽIARNE DVERE DOBRÝ NÁPAD

Zabezpečte si svoj domov pred odchodom na vytúženú dovolenku akciovými bezpečnostnými a protipožiarnými dverami z našej ponuky.

Kontakt Cenová ponuka

DVERE POŽIARNE ODOLNÉ

Certifikované dvere s požiarnou odolnosťou do 30 minút. Možnosť osadenia do existujúcej požiarnej zárubne, alebo do novej obložkovej protipožiarnej zárubne.

Zľava -25%

BEZPEČNOSTNÉ DVERE RC2

Bezpečnostné dvere triedy 2. Možno osadiť do existujúcej oceľovej zárubne (podmienky podľa dokumentácie), alebo zakúpiť oceľovú zárubňu RC2. Požiarna odolnosť EI2 30, bezp. trieda RC 2, hrúbka 44 mm, zámok K119, rozteč 90 mm, útlm 28 dB v zárubni aj s prahom s tesnením.Dvere odolajú príležitostnému zlodejovi, ktorý sa pokúša o vlámaniu s použitím jednoduchého náradia a fyzického násilia. Zlodej s malými znalosťami o odolnosti, ktorý má málo času a snaží sa nespôsobiť hluk, dvere neprekoná.

Zľava -25%

Image

BEZPEČNOSTNÉ DVERE RC3

Bezpečnostné dvere triedy 3. Požiarna odolnosť EI 30, bezp. trieda RC3, hrúbka 44 mm, zámok KFV 2750, rozteč 92 mm, útlm 34 dB v tesnenej kovovej zárubni a s prahom s tesnením. Dvere sa dodávajú iba v komplete s oceľovou zárubňou. Dvere bez problémov odolajú zlodejovi, ktorý používa fyzickú silu aj bežné mechanické nástroje. Táto trieda bezpečnosti počíta s tým, že zlodej bude používať páčidlo s dĺžkou 71 centimetrov, skrutkovač alebo ručné náradie ako je ručná mechanická vŕtačka.

Zľava -25%


Doornite express

Dvere a zárubne do 5 dní

Akciový leták

Akciové ceny DOORNITE

Požiadajte o cenovú ponuku

Newsletter

Zadajte e-mail a my Vám budeme posielať naše najvýhodnejšie zľavy, akcie a novinky.

Ďakujeme za prihlásenie na odber noviniek.