Senica Priemyselná 283

Stavebniny

V predajni ponúkame širokú škálu stavebného materiálu (tehla, ytong, porfix a iné), vrecovaného materiálu (cementy, lepidlá, malty), zámkových dlažieb, tepelných izolácií,  stavebnej chémie, škárovacích hmôt, ručného náradia, elektronického náradia, spojovacieho materiálu, materiálu pre suchú výstavbu, obkladov-dlažieb, sanity  a interiérových dverí.

STAVMAT STAVEBNINY s.r.o.

Kontakt

rýchly kontakt č. 2 +421 903 290 977 Nora Balážiová
Obchodný zástupca
+421 905 985 109 balaziova@stavmat.sk

Otváracie hodiny

Po - Pia
7.00 - 17.00 h
So
8.00 - 12.00 h

Adresa

Priemyselná 283, Senica, 905 01

Kde nás nájdete


Icon
Doprava tovaru

Doprava tovaru z našich predajní nie je žiadny problém. Tovar zakúpený v predajniach STAVMAT STAVEBNINY vám dodáme rýchlo a bez starostí na vami určenú adresu. Pre našich stálych zákazníkov ponúkame výhodné podmienky dodania. V prípade potreby poskytneme aj prepravu tovaru s hydraulickou rukou.

Máme pre vás pripravenú zaujímavú cenovú ponuku a výhodné množstevné zľavy. Staviate dom, či renovujete byt? Vieme, že chcete ušetriť. U nás dostanete všetko potrebné pre vašu stavbu, na jednom mieste a za najvýhodnejšiu cenu.

Icon
Nakládka tovaru

Nakládka tovaru je súčasťou vášho nákupu. Zakúpený tovar v našich predajniach vám pomôžeme šetrne naložiť do vášho auta. Vyberte si, a o ostatné sa už postaráme.

Newsletter

Zadajte e-mail a my Vám budeme posielať naše najvýhodnejšie zľavy, akcie a novinky.

Ďakujeme za prihlásenie na odber noviniek.