Letná akcia na obklady Vaspo


KAMEŇ POVAŽAN HNEDÝ

Kameň Považan hnedý má štruktúru jemne spojených lámaných kúskov tohto kameňa v kombinácii s kamennými odštiepkami. Dokonale imituje prírodné vrásnenie. Vďaka zubovým spojom jednotlivých obkladačiek vynikne aj na malých plochách s množstvom deliacich línií ako sú interiérové i exteriérové krby, barové pulty a rôzne nepravidelné steny. Jednoduchá montáž. Uloženie bez špár.
Akciová cena
34.90 €/m2

KAMEŇ LÁMANÝ TMAVOŠEDÝ

Svojím vzhľadom nepravidelných obdĺžnikových pásikov zvýrazní dominantné plochy i menšie steny. K tomuto kameňu sa vyrábajú krajové kusy, ktoré sú určené na dosiahnutie krajšieho a prirodzenejšieho vzhľadu všetkých rohových častí obkladových plôch. Tmavý odtieň obkladu je momentálne najaktuálnejším moderným trendom. Jednoduchá montáž. Uloženie bez špár. 
Akciová cena
26.90 €/m2

BRIDLICA ŠTANDARD TMAVOŠEDÁ

Kvalita povrchu dokumentuje jedinečnosť technológie imitácie prírodnej bridlice. Štiepaný jemný vzhľad a uloženie bez špár umožní skladbu v horizontálnej i vertikálnej rovine (aj tzv. šachovnica). Bridlica štandard tmavošedá je najľahší a najtenší zo sortimentu. Jednoduchá montáž. Uloženie bez špár. 

Akciová cena
19.00 €/m2Akcia je platná od 1.7 do 30.9.2023 na všetkých pobočkách STAVMAT STAVEBNINY. Neváhajte a požiadajte o cenovú ponuku.


exact rolex datejust 116233cdo rolex calibre 2836 2813 mens two tone found lacking a typical special is effective passed on.https://www.richardmille.to/ old-time appeal with a touch of modern sophistication.