VELUX

VELUX cashback

Získajte až 70 EUR späť za každé nové strešné okno VELUX

Teraz je ten správny čas na menšiu domácu zmenu. Výmenou starých strešných okien za nové okná VELUX môžete zvýšiť svoje pohodlie a úspory v energeticky účinnejšom dome.

Nenechajte si ujsť túto exkluzívnu ponuku a získajte až 70 EUR späť za každé strešné okno pri registrácii do 30. apríla. Viac informácií a podmienky na: velux.sk/cashback.

Nové okná VELUX kúpite u nás!

Ako na to?

 1. 1) Zaregistrujte sa do 30. apríla na stránke velux.sk/cashback, kde nájdete aj všetky detaily.
 2. 2) Ak neviete, ktoré okno je pre vás to správne, odborníci VELUX vám poradia.
 3. 3) Medzi 2. 4. a 25. 6. u nás kúpte odporúčané strešné okná VELUX.
 4. 4) Faktúru za ich nákup nahrajte na odkaz, ktorý ste dostali po vašej registrácii od VELUX, a to najneskôr do 8. 7.
 5. 5) Počkajte na vyplatenie cashback-u.


Cenová ponuka Kontakty na predajne Vonkajšia roleta

Zažite úplný pokoj s vonkajšími roletami VELUX - vašim dokonalým riešením pre komplexnú ochranu, kedykoľvek ju potrebujete.

 • Výrazne nižšia vnútorná teplota
 • Úplné zatemnenie miestnosti
 • Účinná tepelná izolácia
 • Zníženie hluku z dažďa a krupobitia
 • Ochrana domova pred vlámaním
 • Diaľkové ovládanie s elektrickým alebo solárnym pohonom
 • Záruka 5 rokov


Vonkajšia roleta VELUX zlepšuje tepelnoizolačné vlastnosti strešného okna v zime aj v lete. Umožňuje úplné zatemnenie miestnosti, za nepriaznivých poveternostných podmienok chráni strešné okno pred poškodením, tlmí hluk z dažďa a navyše poskytuje obyvateľom podkrovia dokonalé súkromie.
Vonkajšie rolety VELUX zároveň poskytujú zatemnenie, chránia strešné okná pred poškodením napr. krúpami, zvyšujú bezpečnosť a súkromie. Ovládajú sa pohodlne na diaľku nástenným ovládačom alebo pomocou mobilnej aplikácie VELUX App Control.
Všetky vonkajšie rolety VELUX sa inštalujú jednoducho a rýchlo z interiéru. Ide o bezproblémovú systémovú montáž s vopred spárovaným ovládačom.

Cenová ponuka 

Viac info TU  Buď otvorený zmenám. 
Ušetri s novými strešnými oknami VELUX!

Vymeň svoje okná za strešné okná VELUX a získaj až 50 EUR späť za každé okno.

Je čas vylepšiť si bývanie a zažiť priestor plný denného svetla a čerstvého vzduchu s novými strešnými oknami VELUX - a ešte si nechať vrátiť peniaze.

Ako funguje VELUX cashback?

1/ V období od 16. 10. do 30. 11. si kúp nové strešné okná VELUX v STAVMAT STAVEBNINY.
Zdvihni úroveň svojho bývania ešte vyššie s novými strešnými oknami VELUX. 
Starostlivo si uschovej faktúru za nákup.

Kontakty na predajne

2/ Prečítaj si pravidlá a podmienky akcie.
Nárok na vrátenie peňazí je možné uplatniť iba za nákup uskutočnený v období od 16. 10. do 30. 11. 2023. Vzťahuje sa na strešné okná so zasklením označeným číslom 61 alebo 64, za ktoré získaš 25 € alebo 50 € späť. Prečítaj si kompletné podmienky akcie nižšie.

Podmienky akcie

3/ Vyplň formulár a nahraj faktúru za nákup.
Po zakúpení nového strešného okna nahraj až do 6. 12. svoju faktúru s potrebnými údajmi. Podmienkou pre vyplatenie cashbacku je aj uvedenie bankového účtu, na ktorý bude príslušná suma peňazí následne zaslaná.

Nahraj faktúru

4/ VELUX ťa bude do 5 pracovných dní informovať o stave tvojej žiadosti.
Suma bude vyplatená bankovým prevodom najneskôr do 14 dní od doručenia správne vyplneného registračného formulára a kópie dokladu o kúpe so zoznamom zakúpených položiek.

Cenová ponuka Svetlíky VELUX novej generácie už v 13 veľkostiach

Prepustia až o 52% viac denného svetla ako svetlíky predchádzajúcej generácie. Lepšie izolujú teplo a aj zvuk. Svojim elegantným dizajnom, ocenením prestížnou cenou Red Dot Design Award 2021, ozdobia každú plochú strechu. Najviac si však nové dizajnové svetlíky VELUX zamilujete zvnútra, pretože vo výhľade budete mať len sklo a oblohu! Ktorý z nich by ste chceli mať doma – nový svetlík s plochým, alebo radšej so zaobleným sklom? Každý z nich je teraz k dispozícii v 13 veľkostiach od 60 × 60 cm do 200 × 100 cm, buď neotváravý, alebo otváravý s elektrickým alebo solárnym pohonom. 

Cenová ponukaSpravte si doma modré z neba!

Nové dizajnové svetlíky VELUX presvietia každý interiér pod plochou strechou. Prepustia dovnútra až o polovicu viac denného svetla než svetlíky predchádzajúcej generácie, takže už nebude potrebné cez deň svietiť. A keď zdvihnete hlavu, uvidíte len sklo a oblohu, pretože všetko ostatné zostane diskrétne ukryté v ráme. Vrátane zrolovanej rolety, ktorá sa v lete postará, aby doma nebolo svetla a tepla zo slnka až príliš. Alebo vrátane motoru, ktorý svetlík otvorí pre jednoduché a rýchle vetranie. Ktorý svetlík VELUX novej generácie bude pre vás ten pravý: dizajnový svetlík s plochým, alebo radšej so zaobleným sklom? Každý z nich je teraz k dispozícii v 13 štvorcových a obdĺžnikových veľkostiach od 60 × 60 cm do 200 × 100 cm.

Cenová ponuka


Rozšírený sortiment svetlíkov VELUX novej generácie

VELUX reaguje na dopyt zákazníkov a pridáva nové veľkosti dizajnových svetlíkov, ktoré budú ozdobou každého moderného interiéru. Nová generácia svetlíkov VELUX je teraz k dispozícii v 13 rozmeroch od 60 × 60 cm do 200 × 100 cm. Vďaka jedinečnej konštrukcii s tenkým rámom prepúšťajú až o 52 % viac denného svetla a dokonale presvetlia každú miestnosť pod plochou strechou. Okrem toho ide o prvý svetlík VELUX s trojsklom pre lepšiu tepelnú a zvukovú izoláciu. Zaobstarajte si ich s elektrickým alebo solárnym diaľkovým ovládaním pre jednoduché vetranie a pridajte tienenie pre príjemné vnútorné prostredie. A vychutnajte si čistý výhľad, v ktorom uvidíte len sklo a oblohu!

Cenová ponuka


Otvorte plochú strechu dennému svetlu

Pokiaľ ste majiteľmi plochej strechy, nebojte sa ju využiť k presvetleniu a prevetraniu. Inštaláciou svetlíka pridáte svojmu interiéru ďalší rozmer a opticky ho zväčšíte. A o to viac, ak zvolíte novinku značky VELUX – dizajnový svetlík VELUX s plochým alebo zaobleným sklom! Svetlíky VELUX novej generácie privedú do interiéru až o 52% viac denného svetla, lepšie izolujú teplo i zvuk a ich elegantný dizajn získal prestížne ocenenie Red Dot Design Award 2021. Teraz si môžete vybrať z 13 štvorcových a obdĺžnikových rozmerov od 60 × 60 cm do 200 × 100 cm. Okrem toho môže byť každý svetlík vybavený elektrickým alebo solárnym motorom na jednoduchú a rýchlu výmenu vzduchu.

Cenová ponuka


Ľahká vonkajšia roleta – ochrana pred teplom za vynikajúcu cenu!Velux

Ľahká vonkajšia roleta je skvelým riešením pre ochranu pred teplom za vynikajúcu cenu. S cenou od 248 € s DPH si môžete dopriať efektívnu ochranu pred horúčavou a zatemnenie. Táto moderná a praktická roleta na solárny pohon dokáže odrážať slnečné lúče ešte skôr, ako zahrejú vnútorný priestor, čo poskytuje vysokú úroveň ochrany pred horúčavou.

Pevná a odolná tkanina rolety zaisťuje účinné zatemnenie, čo vám umožní nerušene odpočívať. Roleta blokuje slnečné lúče ešte pred dopadom na okno a redukuje teplo zo slnka až o 93 %. Okrem toho poskytuje aj zatemnenie vo dne aj v noci a zlepšuje tepelnú izoláciu v zime, čo vám pomáha udržať príjemnú teplotu vo vnútri.

Materiál rolety je veľmi odolný a bol testovaný v extrémnych podmienkach, čo zaručuje jeho dlhú životnosť. Roleta tiež redukuje hluk zvonku a ponúka tichú, rýchlu a spoľahlivú prevádzku. Je vybavená vopred spárovaným nástenným ovládačom a solárnym napájaním, čo znamená, že nie je potrebný prívod kabeláže.

Inštaláciu tejto rolety zvládnete sami s minimálnymi vedomosťami a bez nutnosti prívodu kabeláže. Jej elegantný dizajn a ľahká konštrukcia dokonale ladí so strechou. Napriek skvelej cene si môžete byť istí, že táto vonkajšia roleta ponúka vysokú kvalitu, čo je podporené aj 5-ročnou zárukou.

Ak hľadáte efektívnu ochranu pred horúčavou a zatemnenie za skvelú cenu, táto ľahká vonkajšia roleta je skvelou voľbou.

Viac info Cenová ponuka


Zatemňujúce rolety a vonkajšie markízy za akciové ceny

Pripravte svoje podkrovie na leto

Či už sa rozhodnete doma pracovať, baviť sa, príjemne leňošiť alebo si po obede zdriemnuť, mali by ste k tomu mať vhodné podmienky. Zaobstarajte si pre svoje strešné okná VELUX doplnky, ktoré sa vám postarajú o príjemné prostredie za každých okolností.

Pre dokonalú pohodu letných dní je najlepšie kombinovať tieniace doplnky s rôznymi funkciami. Vonkajšia markíza znižuje prehrievanie interiéru, ale zároveň dovnútra prepúšťa denné svetlo a nebráni vo výhľade. Ideálne je skombinovať ju s vnútornou zatemňujúcou roletou, ktorá zablokuje prichádzajúce svetlo a zaistí temnú miestnosť pre kvalitný spánok nielen v noci, ale i kedykoľvek počas dňa. 

Funkčné riešenie môže byť zároveň vysoko estetické. Vnútorné doplnky na strešné okná VELUX sú nenápadné a s elegantnými štíhlymi profilmi v striebornej či bielej farbe, takže ladia či splývajú s rámom okna. Zatemňujúce rolety sa vďaka širokej škále odtieňov vedia farebne prispôsobiť každému interiéru a štýlu. Výhodou je i ľahká montáž, ktorú každý hravo zvládne sám doma. 

Cenovú ponuku vám spracujeme na mieru TU.Revolučné strešné okno za dostupnú cenu

Do roku 2021 spoločnosť VELUX vstúpila s prevratnou novinkou. Na slovenský trh uviedla nové strešné okno s trojsklom, ktoré zaistí lepšiu tepelnú izoláciu, lepšiu zvukovú izoláciu, redukciu hluku z dažďa aj ľahšiu údržbu. Strešné okno s prémiovými benefitmi pre príjemnejšie bývanie zdvíha latku kvality v cenovo dostupnej kategórii Štandard Plus.
Rok 2020 priniesol do našich životov množstvo zmien. Ciele spoločnosti VELUX sa však nezmenili a opäť nastavuje nový štandard výrobkov pre moderné a trvalo udržateľné stavebníctvo. Nové strešné okno VELUX je ekologické a do najobľúbenejšej kategórie strešných okien Štandard Plus vnáša 4 prémiové benefity.
Produkt roka 2021 spĺňa nielen požiadavky novej legislatívy na tepelnú ochranu budov (od 1. 1. 2021 sa sprísňuje požiadavka na Uw na 1,0 až 1,1 podľa sklonu strechy), ale zohľadňuje aj potreby zákazníkov a aktuálne trendy.
Dnes možno bezpečne stavať moderné domy s takmer nulovou spotrebou energie, v ktorých denné svetlo a čerstvý vzduch zabezpečujú strešné okná bez obáv z úniku energie. Revolučné strešné okná s trojsklom so zasklením 64 spĺňajú prísne požiadavky aktualizovanej normy. „Spoločnosť VELUX je lídrom na trhu, ktorý dlhodobo určuje trendy. Naše nové okno je odpoveďou na požiadavky na výrobky v súlade s trvalo udržateľným stavebníctvom, ktoré zároveň zvyšujú komfort obyvateľov domov,“ zhrnul Zsolt Szabó, Market Director VELUX Slovenská republika.
Nové strešné okno VELUX s trojsklom so zasklením 64 poteší každého, kto chce za rozumnú cenu premeniť svoj domov na zdravšie a komfortnejšie miesto, plné denného svetla a čerstvého vzduchu. „Cenou tohto okna sprístupňujeme strešné okná s prémiovými vlastnosťami širokému spektru používateľov,“ doplnil Zsolt Szabó.


S novým trojsklom vám teplo domova nikam neutečie

Spoznáte hrejivý luxus trojskla s lepšou tepelnou izoláciou (Uw = 1,0 W/m2K, resp. 0,94–0,96 W/m2 K*).
Nové zasklenie je vybavené sklami rôznych hrúbok a nový je aj moderný medziskelný dištančný rámik TPS v čiernej farbe. Kombináciou týchto zmien sa podarilo dosiahnuť lepšiu tepelnú izoláciu, ktorá spĺňa aj novú prísnejšiu legislatívu.
Vyznačuje sa tiež lepšou zvukovou izoláciou, takže k vám zvonku doľahne menej hluku a vychutnáte si pokojný, ničím nerušený kľud.
Počas dažďa budú kvapky na sklo dopadať tichšie, aby už nikoho nerušili.
Vylepšená skladba zasklenia prináša aj výrazný útlm hluku nielen z ulice, ale utlmí aj zvuk dažďa vďaka sklám s rôznou hrúbkou, ktoré absorbujú hluk rôznych frekvencií. Tlmenie hluku Rw = 35 dB bolo doteraz k dispozícii len pri prémiových zaskleniach.
Štvrtou praktickou novinkou je samočistiaca vrstva vonkajšieho skla, ktorá zabraňuje usádzaniu nečistôt a ešte dlho po umytí sa postará o dokonalý výhľad z okna.
Na vonkajšie sklo je nanesený ľahko umývateľný nano povlak N2 s hrúbkou len 10 mikrónov, ktorý sa na okne sám aktivuje vplyvom slnečného žiarenia a dažďa. Akonáhle dôjde k aktivácii, samočistiaca vrstva vonkajšieho skla bude zabraňovať usádzaniu agresívnych častíc nielen zo zrážok, ale zabráni tiež usadeniu rôznych iných nečistôt.

*Platí iba pre kombináciu s lemovaním EDJ/EDN 2000.
 GLL/GLL B = 0,94 W/m2K; GLU/GLU B = 0,96 W/m2K


Vyberte si ideálne okno pre váš domov

Vďaka dostupnej cene nového strešného okna so zasklením 64 stojí za zváženie aj ďalšie strešné okno v domácnosti – nielen že sa do interiéru dostane viac denného svetla, navyše ho viac prepojí s okolím. Vďaka novému zaskleniu 64 odpadá obava, či viac strešných okien nebude viesť k väčším tepelným stratám.
Nové strešné okno je k dispozícii v rozličných veľkostiach a typoch – k dispozícii je drevený alebo bezúdržbový variant, či horné alebo spodné otváranie okna. Vo variante s horným ovládaním možno nové strešné okno VELUX doplniť o diaľkové ovládanie na elektrický alebo solárny pohon. Následne ho môžete napojiť aj na inteligentné technológie (VELUX ACTIVE with NETATMO), ktoré samy zaistia vetranie alebo tienenie a zaistia vám zdravšiu domácnosť. Nové strešné okno je možné vybaviť aj širokým spektrom vnútorných alebo vonkajších tieniacich doplnkov.Nové okno VELUX bude dodávané v 100 % recyklovateľnom obale

Spoločnosť VELUX ako prvá v roku 2017 uviedla na trh cenovo dostupné trojsklá a za 3 roky sa ich podiel v predaji okien značky VELUX zvýšil z 15 % na 80 %. Strešné okná s izolačným trojsklom zaisťujú ďaleko lepší tepelný komfort a šetria energiu potrebnú na vykurovanie. Ekologický prístup spoločnosti VELUX sa netýka len výrobkov samotných, ale je komplexný. Nové okno VELUX bude dodávané v 100 % recyklovateľnom obale – štandardné plastové produkty ako výplň krabíc nahradí lepenka a papier. Aj to je jeden z krokov, ktorými chce spoločnosť VELUX splniť svoj globálny záväzok: do roku 2041, k stému výročiu svojho založenia, sa zaviazala dosiahnuť celoživotnú uhlíkovú neutralitu. A to ako prvá spoločnosť v stavebníctve.


Vonkajšie tienenie VELUX za nižšiu cenu

Trápi vás doma teplo? Zaobstarajte si na strešné okno ľahkú vonkajšiu roletu na solárny pohon, ktorá udrží v miestnosti príjemnú klímu a navyše ju aj zatemní. Elegantná roleta v modernom subtílnom dizajne má pohodlné diaľkové ovládanie, ktoré funguje aj cez mobilnú aplikáciu. Motor je poháňaný energiou zo slnka, takže nepotrebuje prívod elektriny, a montáž je veľmi jednoduchá a rýchla. Teraz ľahkú vonkajšiu roletu VELUX kúpite o štvrtinu lacnejšie a vďaka 2-dňovej dodacej lehote si už čoskoro môžete doma užívať príjemný chládok.

Pozor, zlacňujeme!

Hľadáte kvalitné vonkajšie tienenie na strešné okná? Elegantné a účinné riešenie VELUX pre horúce letné dni teraz zaobstaráte o štvrtinu lacnejšie. Ľahká vonkajšia roleta na solárny pohon zabráni slnečným lúčom preniknúť k oknu, čím udrží v miestnosti príjemnú klímu a navyše ju aj zatemní. Má pohodlné diaľkové ovládanie, ktoré funguje aj cez mobilnú aplikáciu. Motor je poháňaný energiou zo slnka, takže nepotrebuje prívod elektriny, a montáž je veľmi jednoduchá a rýchla. Keďže je dodacia lehota ľahkej vonkajšej rolety VELUX iba 2 dni, už čoskoro si môžete doma užívať príjemný chládok.


Pozrite sa na svoj domov v novom svetle.

S novou generáciou svetlíkov VELUX opäť zvyšujeme pomyselnú latku v možnostiach presvetlenia miestností pod plochou strechou.
Nový rad svetlíkov je postavený na jedinečnej konštrukcii a do interiéru vpúšťa viac denného svetla ako kedykoľvek predtým.
Elegantný minimalistický dizajn s bezrámovým zasklením upúta pozornosť ako z vonkajšej strany na streche, tak aj pri pohľade zvnútra – odkiaľ neuvidíte nič iné, len sklo a oblohu.

Nie je to len nový svetlík. Toto je budúcnosť svetlíkov.

Katalóg ploché strechy  Katalóg inšpirácie  Cenník 2022


NOVINKA Základný svetlík Velux

Jednoduché riešenie kupoly na plochú strechu pre neobývané miestnosti alebo budovy, ako sú sklady, garáže, prístrešky alebo menšie priemyselné budovy. K dispozícii v pevnej verzii alebo s diaľkovým ovládaním s dvojvrstvovou alebo trojvrstvovou kupolou.

 • Základný svetlík s kopulou zaistí účinné presvetlenie.
 • Ideálny pre použitie v nevykurovaných miestnostiach.
 • Neotváravý alebo diaľkovo ovládaný variant.

Viac info


Chcete si osvojiť montáž strešných okien z pohodlia domova?

Pokiaľ áno, tak pre Vás spoločnosť VELUX priravila online školenie, kde si môžete upevniť odborné vedomosti a zvýšiť svoju kvalifikáciu.
Účasť je veľmi jednoduchá, preškolíte sa na diaľku zo svojho počítača a v termíne, ktorý si sami vyberiete. Pokiaľ potrebujete certifikát o preškolení, stačí na koniec absolvovať krátky test.

Viac informácií o školeniach VELUX nájdete tu.

Nový Štandard Plus so zasklením 64 

Zabudnite na svet vonku a užite si skutočnú domácu pohodu. Spoznajte hrejivý luxus nového trojskla s lepšou tepelnou izoláciou. Má aj zvýšenú tlmiacu schopnosť, takže k vám zvonku doľahne menej hluku a vychutnáte si pokojné večery. Za dažďa budú kvapky dopadať tichšie pre nerušený spánok. Štvrtou úžasnou novinkou je samočistiaca vrstva vonkajšieho skla, ktorá zabraňuje usadzovaniu nečistôt a ešte dlho po umytí sa vám postará o dokonalý výhľad z okna.

S novým oknom od VELUXU si užívate 4 benefity

 • Dokonalejšia tepelná izolácia – súčiniteľ prestupu tepla sa znížil na Uw =1,0,
 • Lepšia zvuková izolácia – nepriezvučnosť okna sa zvýšila na 35 dB,
 • Útlm hluku z dažďa – dážď vás už pri čítaní kníh rušiť nebude,
 • Samočistiaca vrstva – menej čistenia okna so špeciálnym povlakom  na odpudzovanie nečistôt na skle,
   

Na vás zostane výber či dáte prednosť bezúdržbovej bielej variante okna, alebo sa prikloníte ku drevenému štandardu.

Leták Velux Nový štandard Plus
Prejdite sa v žiari svetlovodov 

So svetlovodom VELUX privediete prirodzené svetlo aj do tých najtmavších miest vášho domu, pretože je schopný prenášať slnečné i mesačné svetlo do miestností do vzialenosti až 6 m. Denné svetlo dovedie aj tam, kde by ste ho vôbec nečakali.

Vonkajšie rolety

Absolútna ochrana pred poveternostnými vplyvmi

Odporúčané pre typ miestnosti:

 • Účinná ochrana pred prehrievaním interiéru -  zníženie vnútornej teploty v lete až o 7 °C
 • zabránenie únikom tepla z interiéru v zimnom období až o 17 %
 • Zníženie hluku z dažďa a krupobitia až o 3 dB
 • Úplné zatemnenie
 • Ochrana strešného okna pred poškodením
 • Ochrana súkromia

Vonkajšia roleta VELUX, dokonale vhodná pre ľubovoľnú klímu či obdobie roka, zabraňuje, aby sa vaša miestnosť v lete príliš rozhorúčila, v zime ju udržuje teplou a umožňuje vám úplne zabrániť vnikaniu akéhokoľvek svetla do miestnosti v ľubovoľný čas dňa.
Viac info TU


Nastal čas na výmenu vašich strešných okien?

Zdravý domov pod strechou sa neobíde bez kvalitných okien, ktoré zaistia prívod denného svetla a čerstvého vzduchu. Nové strešné okná navyše ponúkajú ďaleko lepšie tepelnoizolačné vlastnosti a moderný dizajn. Pokiaľ vaše staré strešné okná už nefungujú správne – ak cez ne ťahá alebo zateká, majú nezvratne poškodený drevený rám, dobre neizolujú alebo nevyhovujú vzhľadom – nastal čas na výmenu. 

VELUX je pripravený previesť zákazníkov celým procesom výmeny, ktorý je jednoduchý, rýchly, finančne dostupný a obíde sa bez veľkého neporiadku.
Viac info TU


Zatemňujúce rolety

Dokonalý spánok s úplným zatemnením

Odporúčané pre typ miestnosti:

 • Úplné zatemnenie - najlepšie na trhu
 • Plynulé plohovanie
 • Moderný štíhly dizajn
 • Jednoduchá montáž len za pár minút vďaka jedinečnému systému Pick&Click!™
 • 24 rozličných farieb a vzorov
 • Dostupné s bielymi alebo striebornými bočnými lištami

Zatemňujúca roleta VELUX poskytuje zatemnenie kedykoľvek počas dňa. Ideálne sa hodí pre spálne, kde je úplné zatemnenie svetla nevyhnutnosťou.
Viac info TU


swiss luxury rolex daytona 116508cso mens rolex calibre 7750 mingzhu engine gold tone champagne dial to sell.who makes the best replica swatch irony to adapt to the requirements of good quality more vital total.