VELUX

Vonkajšie tienenie VELUX za nižšiu cenu

Trápi vás doma teplo? Zaobstarajte si na strešné okno ľahkú vonkajšiu roletu na solárny pohon, ktorá udrží v miestnosti príjemnú klímu a navyše ju aj zatemní. Elegantná roleta v modernom subtílnom dizajne má pohodlné diaľkové ovládanie, ktoré funguje aj cez mobilnú aplikáciu. Motor je poháňaný energiou zo slnka, takže nepotrebuje prívod elektriny, a montáž je veľmi jednoduchá a rýchla. Teraz ľahkú vonkajšiu roletu VELUX kúpite o štvrtinu lacnejšie a vďaka 2-dňovej dodacej lehote si už čoskoro môžete doma užívať príjemný chládok.

Pozor, zlacňujeme!

Hľadáte kvalitné vonkajšie tienenie na strešné okná? Elegantné a účinné riešenie VELUX pre horúce letné dni teraz zaobstaráte o štvrtinu lacnejšie. Ľahká vonkajšia roleta na solárny pohon zabráni slnečným lúčom preniknúť k oknu, čím udrží v miestnosti príjemnú klímu a navyše ju aj zatemní. Má pohodlné diaľkové ovládanie, ktoré funguje aj cez mobilnú aplikáciu. Motor je poháňaný energiou zo slnka, takže nepotrebuje prívod elektriny, a montáž je veľmi jednoduchá a rýchla. Keďže je dodacia lehota ľahkej vonkajšej rolety VELUX iba 2 dni, už čoskoro si môžete doma užívať príjemný chládok.


Pozrite sa na svoj domov v novom svetle.

S novou generáciou svetlíkov VELUX opäť zvyšujeme pomyselnú latku v možnostiach presvetlenia miestností pod plochou strechou.
Nový rad svetlíkov je postavený na jedinečnej konštrukcii a do interiéru vpúšťa viac denného svetla ako kedykoľvek predtým.
Elegantný minimalistický dizajn s bezrámovým zasklením upúta pozornosť ako z vonkajšej strany na streche, tak aj pri pohľade zvnútra – odkiaľ neuvidíte nič iné, len sklo a oblohu.

Nie je to len nový svetlík. Toto je budúcnosť svetlíkov.

Katalóg ploché strechy  Katalóg inšpirácie  Cenník 2022


NOVINKA Základný svetlík Velux

Jednoduché riešenie kupoly na plochú strechu pre neobývané miestnosti alebo budovy, ako sú sklady, garáže, prístrešky alebo menšie priemyselné budovy. K dispozícii v pevnej verzii alebo s diaľkovým ovládaním s dvojvrstvovou alebo trojvrstvovou kupolou.

 • Základný svetlík s kopulou zaistí účinné presvetlenie.
 • Ideálny pre použitie v nevykurovaných miestnostiach.
 • Neotváravý alebo diaľkovo ovládaný variant.

Viac info


Chcete si osvojiť montáž strešných okien z pohodlia domova?

Pokiaľ áno, tak pre Vás spoločnosť VELUX priravila online školenie, kde si môžete upevniť odborné vedomosti a zvýšiť svoju kvalifikáciu.
Účasť je veľmi jednoduchá, preškolíte sa na diaľku zo svojho počítača a v termíne, ktorý si sami vyberiete. Pokiaľ potrebujete certifikát o preškolení, stačí na koniec absolvovať krátky test.

Viac informácií o školeniach VELUX nájdete tu.

Nový Štandard Plus so zasklením 64 

Zabudnite na svet vonku a užite si skutočnú domácu pohodu. Spoznajte hrejivý luxus nového trojskla s lepšou tepelnou izoláciou. Má aj zvýšenú tlmiacu schopnosť, takže k vám zvonku doľahne menej hluku a vychutnáte si pokojné večery. Za dažďa budú kvapky dopadať tichšie pre nerušený spánok. Štvrtou úžasnou novinkou je samočistiaca vrstva vonkajšieho skla, ktorá zabraňuje usadzovaniu nečistôt a ešte dlho po umytí sa vám postará o dokonalý výhľad z okna.

S novým oknom od VELUXU si užívate 4 benefity

 • Dokonalejšia tepelná izolácia – súčiniteľ prestupu tepla sa znížil na Uw =1,0,
 • Lepšia zvuková izolácia – nepriezvučnosť okna sa zvýšila na 35 dB,
 • Útlm hluku z dažďa – dážď vás už pri čítaní kníh rušiť nebude,
 • Samočistiaca vrstva – menej čistenia okna so špeciálnym povlakom  na odpudzovanie nečistôt na skle,
   

Na vás zostane výber či dáte prednosť bezúdržbovej bielej variante okna, alebo sa prikloníte ku drevenému štandardu.

Leták Velux Nový štandard Plus
Prejdite sa v žiari svetlovodov 

So svetlovodom VELUX privediete prirodzené svetlo aj do tých najtmavších miest vášho domu, pretože je schopný prenášať slnečné i mesačné svetlo do miestností do vzialenosti až 6 m. Denné svetlo dovedie aj tam, kde by ste ho vôbec nečakali.
Ľahká vonkajšia roleta

Účinná ochrana pred teplom a úplné zatemnenie

Ľahká vonkajšia roleta Velux na solárny pohon účinne chráni pred teplom a v slnečných dňoch  udržuje doma príjemné prostredie. Nepriepustná tkanina zaisťuje tmu pre dokonalý spánok.

Viac info TUVonkajšie rolety

Absolútna ochrana pred poveternostnými vplyvmi

Odporúčané pre typ miestnosti:

 • Účinná ochrana pred prehrievaním interiéru -  zníženie vnútornej teploty v lete až o 7 °C
 • zabránenie únikom tepla z interiéru v zimnom období až o 17 %
 • Zníženie hluku z dažďa a krupobitia až o 3 dB
 • Úplné zatemnenie
 • Ochrana strešného okna pred poškodením
 • Ochrana súkromia

Vonkajšia roleta VELUX, dokonale vhodná pre ľubovoľnú klímu či obdobie roka, zabraňuje, aby sa vaša miestnosť v lete príliš rozhorúčila, v zime ju udržuje teplou a umožňuje vám úplne zabrániť vnikaniu akéhokoľvek svetla do miestnosti v ľubovoľný čas dňa.
Viac info TU


Nastal čas na výmenu vašich strešných okien?

Zdravý domov pod strechou sa neobíde bez kvalitných okien, ktoré zaistia prívod denného svetla a čerstvého vzduchu. Nové strešné okná navyše ponúkajú ďaleko lepšie tepelnoizolačné vlastnosti a moderný dizajn. Pokiaľ vaše staré strešné okná už nefungujú správne – ak cez ne ťahá alebo zateká, majú nezvratne poškodený drevený rám, dobre neizolujú alebo nevyhovujú vzhľadom – nastal čas na výmenu. 

VELUX je pripravený previesť zákazníkov celým procesom výmeny, ktorý je jednoduchý, rýchly, finančne dostupný a obíde sa bez veľkého neporiadku.
Viac info TU


Zatemňujúce rolety

Dokonalý spánok s úplným zatemnením

Odporúčané pre typ miestnosti:

 • Úplné zatemnenie - najlepšie na trhu
 • Plynulé plohovanie
 • Moderný štíhly dizajn
 • Jednoduchá montáž len za pár minút vďaka jedinečnému systému Pick&Click!™
 • 24 rozličných farieb a vzorov
 • Dostupné s bielymi alebo striebornými bočnými lištami

Zatemňujúca roleta VELUX poskytuje zatemnenie kedykoľvek počas dňa. Ideálne sa hodí pre spálne, kde je úplné zatemnenie svetla nevyhnutnosťou.
Viac info TU


https://www.wellreplicas.to/ is most popular during recent three years in watch market. more than forty years are swiss luxurywatch.to leader. luxury https://www.datewatches.com/ issue from the unique trajectory for a top quality watch maker. beautiful layout is a elements for best swiss se.watchesbuy.to. beautiful layout is a elements for best swiss http://www.burberryreplica.ru. https://www.stellamccartneyreplica.ru/ with unrivaled selections at the lowest prices.