Zdieľať

Novinka ALU lišta DOORNITE – posuvný systém na stenu

Novinka od výrobcu interiérových dverí DOORNITE je posuvný systém na stenu pod názvom „ALU garnýž“. Tento systém od najväčšieho českého výrobcu dverí využijú i stavitelia nebo architekti, ktorí sa sústredia na výsledný estetický dojem.

Posuvný systém DOORNITE na stenu s ALU garnížou v čiernej farbe

Systémy posuvných interiérových dverí sa používajú na oddelenie rušných miestností, pracovných a tichších zón. V menších priestoroch slúži ako vchodové dvere, ale aj ako funkčné oddelenie šatne, špajze, chodby, komory či príručného skladu. Môže nielen ušetriť miesto, ale aj priniesť zaujímavý estetický prvok do bytu alebo kancelárie.

Hliník v striebornom a čiernom vzhľade

Závesná lišta ALU je založená na klasickom závesnom koľajnicovom systéme, ale v elegantnejšom, jemnejšom dizajne. Hliníková (ALU) posuvná koľajnica má integrovanú koľajnicu, do ktorej sú zavesené dvere.
Závesná lišta je vyrobená zo strieborného matného hliníka alebo čierneho grafitu. Otváranie a zatváranie krídel dverí uľahčuje skrytý spomaľovací a tlmiaci systém, ktorý je nastavený pre oba smery pohybu dverí. Aj keď vám dvere vykĺznu z ruky, nikdy nenarazia na stenu, posuvný systém je vybavený skrytým integrovaným spomaľovacím a tlmiacim systémom pri dojazde v oboch smeroch. Ako kovanie si môžete vybrať mušľu rôznych tvarov so zámkom, prednými rukoväťami alebo krúžkami, všetko v rôznych povrchových úpravách.

Dvere s povrchom z dekoru dreva

Priechodný otvor je bez plášťa zárubne a prahu. Krídlo dverí môže byť v rôznych farbách alebo drevenom dekore. V prípade dreveného dekoru je najlepšou možnosťou použiť povrch vyrobený z kontinuálne lisovaného laminátu (tzv. .CPL) s 3D plastovým efektom. Tento materiál má vysokú odolnosť a životnosť. Takže sa nemusíte obávať škrabancov alebo odierania dverí. U výrobcu DOORNITE majú tieto povrchy aj antibakteriálnu odolnosť, ľahko sa čistia a dezinfikujú.

On-line konfigurátor a vzorkovňa

on-line konfigurátore /toto prelinknut ku nám – https://www.stavmat.sk/konfigurator/
je možné postaviť vlastnú, originálnu sadu dverí. V 23 vzorkovacích predajniach v Českej republike a 7 na Slovensku si môžete osobne pozrieť dvere, kovania DOORNITE a tiež získať odporúčania na montáž.

Na oddelenie čistiacej miestnosti od verejných priestorov. Posuvný systém ALU závesná lišta v hliníkovom prevedení s krídlom dverí v prevedení CPL, sivá (DOORNITE).

ALU závesná lišta DOORNITE – detail tyče v striebornom matnom hliníku alebo čiernom grafite.


Návody

Pozrieť podobné návody

News

Hľadáte spôsob, ako znížiť náklady na energie? Investícia do zateplenia vášho domu môže byť kľúčom k úsporám. Poradíme vám, ako na to.


Newsletter

Zadajte e-mail a my Vám budeme posielať naše najvýhodnejšie zľavy, akcie a novinky.

Ďakujeme za prihlásenie na odber noviniek.