Zdieľať

Povest‘ o úspechu v českom priemysle interiérových dverí a zárubní

STAVAMAT STAVEBNINY sú spoľahlivým dlhoročným partnerom DOORNITE, vedúceho výrobcu interiérových dverí a zárubní na trhu už viac ako 28 rokov. Pre mnoho projektov v oblasti dodávok interiérových dverí, sme využili bohaté skúsenosti a vedomosti spoločnosti DOORNITE. Naša spolupráca nám umožňuje poskytovať našim zákazníkom najvyššiu kvalitu dverí a zárubní, ktoré spĺňajú najprísnejšie štandardy dizajnu a funkčnosti. Medzi najobľúbenejšie produkty patria klasické interiérové dvere a prevedenia Dub Sonoma a nestarnúca klasika biele Quatro. Sme presvedčení, že naša spojená sila s DOORNITE je zárukou spokojnosti a efektívnosti pre našich klientov.

DOORNITE, s výrobnou kapacitou viac ako 580 tisíc dverí a zárubní, patrí medzi najväčšieho výrobcu interiérových dverí v Českej republike. Táto renomovaná spoločnosť je známa svojím zameraním na kvalitu a rôznorodosť výrobkov, ktoré pokrývajú potreby pre novostavby, rekonštrukcie bytov, rodinné domy, verejné budovy vrátane bánk, škôl, nemocníc, hotelov a kancelárskych priestorov. Príbeh za vznikom tejto spoločnosti je skutočne zaujímavý a zaslúži si pozornosť.

Príbeh spoločnosti DOORNITE sa začal písať v roku 1957 v Jihlave, keď vznikla spoločnosť Juhomoravské drevárske závody. Táto lokalita sa stala významným centrom výroby dverí pre bytovú výstavbu v bývalom Československu. V roku 1994 prešli drevárske závody privatizáciou, a v roku 1997 prevzala výrobu spoločnosť Kronodoor, ktorá sa neskôr stala súčasťou skupiny Masonite CZ. Od roku 2021 je tradičný český výrobca opäť 100% v českých rukách a nesie nový názov DOORNITE s. r. o. Hrdým generálnym riaditeľom tejto spoločnosti je Pavel Šťastný. Spoločnosť sa môže pochváliť modernými výrobnými technológiami, dlhoročnými skúsenosťami a kreatívnymi dizajnérmi, čo ju umožňuje uspokojiť rastúce nároky trhu a individuálne požiadavky zákazníkov.

V sortimente DOORNITE nájdete nielen krásne interiérové a vstupné dvere, ale aj produkty, ktoré zdôrazňujú dôležité aspekty, ako je bezpečie, komfort, osvetlenie a dokonca aj inteligentné doplnky. Spoločnosť sa nebráni ani zákazkovej výrobe dverí atypických rozmerov, čím vyhovuje aj tým najnáročnejším požiadavkám klientov. DOORNITE ponúka svojim zákazníkom aj vinylové a laminátové podlahy, čo im umožňuje dokonale zladiť vzhľad interiéru, kombinovaním dverí a podlahy.

Výroba dverí DOORNITE sa sústreďuje v Jihlave, zatiaľ čo výroba zárubní prebieha v Uherskom Hradišti. Oba závody sú vybavené modernými technológiami a dôležitou súčasťou úspechu sú aj zamestnanci všetkých úrovní – od robotníkov po manažérov. Generálny riaditeľ zdôrazňuje, že ak má spoločnosť napĺňať svoje hodnoty a plniť záväzky voči zákazníkom, zamestnancom a spoločnosti ako celku, musí sa neustále rozvíjať a zlepšovať vo všetkých aspektoch svojej činnosti.

DOORNITE si už dlhodobo získava dôveru zákazníkov v Českej republike, kde prevádzkuje 26 vzorkových predajní, a na Slovensku, kde má 16 predajných miest. Okrem toho môžete produkty DOORNITE nájsť aj na ďalších približne 440 miestach. Spoločnosť DOORNITE je úspešná aj na medzinárodných trhoch, vrátane Talianska, Belgicka a Nemecka, pričom export predstavuje až 50% celkovej produkcie.

DOORNITE je príkladom českého podniku, ktorý neustále investuje do kvality, inovácie a rozvoja, a vďaka tomu si získava uznávanie na domácom aj zahraničnom trhu. Cieľom je neustále poskytovať výrobky, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy kvality a designu, a tak prispievať k pohodlným a estetickým interiérom pre zákazníkov z celého sveta.


Návody

Pozrieť podobné návody

News

Hľadáte spôsob, ako znížiť náklady na energie? Investícia do zateplenia vášho domu môže byť kľúčom k úsporám. Poradíme vám, ako na to.


Newsletter

Zadajte e-mail a my Vám budeme posielať naše najvýhodnejšie zľavy, akcie a novinky.

Ďakujeme za prihlásenie na odber noviniek.