Zdieľať

Praktické stropy vďaka kovovým podhľadom

Ak hľadáte praktické riešenie otvorených podhľadov, nájdete ho v modulárnych kovových mriežkach Grigliato. Kovové podhľadové kazety patria do skupiny Open Cell System. Ponúkajú pohodlný prístup k priestorom nad nimi a umožňujú inštaláciu rôznorodých modulov v rámci jedného stropu. Navyše ponúkajú zaujímavý estetický dizajn, ktorý pomáha priestor opticky zväčšiť.

Medzi hlavné výhody kovových mriežok Grigliato od divízie Rigips spoločnosti Saint-Gobain patrí rýchla a jednoduchá montáž. Sú veľmi pevné a odolné, vďaka čomu sa vyznačujú výnimočnou rezistenciou voči požiaru a takisto aj proti vode a vlhkosti.

Kovové podhľady Grigliato majú antibakteriálny, netoxický povrch, vďaka čomu sa hodia na použitie v priestoroch so zvýšenými požiadavkami na hygienu, ako napríklad v stravovacích prevádzkach alebo nemocniciach. Ide o materiál, ktorý je vhodný na použitie v prípade, ak uvažujete nad certifikáciou budovy na úrovni certifikátu LEED – Leadership in Energy and Enviromental Design.

ZDROJ: PR článok spoločnosti Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.


Návody

Pozrieť podobné návody

News

Hľadáte spôsob, ako znížiť náklady na energie? Investícia do zateplenia vášho domu môže byť kľúčom k úsporám. Poradíme vám, ako na to.


Newsletter

Zadajte e-mail a my Vám budeme posielať naše najvýhodnejšie zľavy, akcie a novinky.

Ďakujeme za prihlásenie na odber noviniek.