Bratislava, Polianky 17

Stavebniny

Dňa 21.6.2024 bude na našej pobočke Bratislava Polianky prebiehať riadna INVENTÚRA. Z uvedeného dôvodu bude daná pobočka ZATVORENÁ.

V predajni ponúkame širokú škálu stavebného materiálu (tehla, ytong, porfix a iné), vrecovaného materiálu (cementy, lepidlá, malty), zámkových dlažieb, tepelných izolácií,  a maliarskeho náradia.

STAVMAT STAVEBNINY s.r.o.

Kontakt

obchodný zástupca
Juraj Kováčik
+421 917 112 159 kovacik@stavmat.sk

Otváracie hodiny

Po - Pia
7.00 - 16.00 h
So
zatvorené

Adresa

Polianky 17, Bratislava, 841 01

Kde nás nájdete

Kariéra


Icon

Doprava tovaru

Doprava tovaru z našich predajní nie je žiadny problém. Tovar zakúpený v predajniach STAVMAT STAVEBNINY vám dodáme rýchlo a bez starostí na vami určenú adresu. Pre našich stálych zákazníkov ponúkame výhodné podmienky dodania. V prípade potreby poskytneme aj prepravu tovaru s hydraulickou rukou.

Máme pre vás pripravenú zaujímavú cenovú ponuku a výhodné množstevné zľavy. Staviate dom, či renovujete byt? Vieme, že chcete ušetriť. U nás dostanete všetko potrebné pre vašu stavbu, na jednom mieste a za najvýhodnejšiu cenu.

Icon

Nakládka tovaru

Nakládka tovaru je súčasťou vášho nákupu. Zakúpený tovar v našich predajniach vám pomôžeme šetrne naložiť do vášho auta. Vyberte si, a o ostatné sa už postaráme.

Newsletter

Zadajte e-mail a my Vám budeme posielať naše najvýhodnejšie zľavy, akcie a novinky.

Ďakujeme za prihlásenie na odber noviniek.