DEBNIACI STAVEBNÝ SYSTÉM

Z betónových výrobkov ponúkame široký sortiment tvárnic a produktov na rôzne účely. Stratené debnenie sa zväčša využíva na vytvorenie monolitickej betónovej steny.

MUROVACÍ STAVEBNÝ SYSTÉM

Z betónových výrobkov ponúkame široký sortiment tvárnic a produktov na rôzne účely. Murovacie tvárnice sú určené pre murovanie vonkajších i vnútorných nosných a nenosných múrov.

STROPNÝ STAVEBNÝ SYSTÉM

Z betónových výrobkov ponúkame široký sortiment tvárnic a produktov na rôzne účely. Stropný stavebný systém z betónu tvoria ľahké nosníky z predpätého betónu a betónové stropné vložky.

ZÁMKOVÁ DLAŽBA

Zámková dlažba rôznych výrobcov. Určená aj pre mimoriadne frekventované plochy, cestné komunikácie, priemyselné plochy, chodníky, parkoviská a logistické centrá. Vyberte si z rôznorodých dizajnov.

OBRUBNÍKY A PALISÁDY

Neodmysliteľné prvky pre stvárnenie chodníkov a komunikácií. Vyberte si Parkový, Cestný, Bariérový či Záhradný obrubník, Žľabovku alebo Prídlažbu.

PLOTY A STRIEŠKY

Štiepaný plotový systém vhodný na ohradenia a oplotenia pozemkov, ozdobné múriky a spevnenia kaskád a terás. Vyberte si kompletný plotový systém, zákrytové dosky alebo klasické striešky z našej ponuky.

BETÓNOVÉ SKRUŽE

Betónové skruže sú zvyčajne využívané na zhotovovanie kanalizačných šachiet a kopaných studní.

TERASOVÁ DLAŽBA

V našej ponuke sa nachádza aj dlažba určená na terasy v rôznych prevedeniach.

Dostupné v sieti STAVMAT STAVEBNINY

cenová ponuka

Newsletter

Zadajte e-mail a my Vám budeme posielať naše najvýhodnejšie zľavy, akcie a novinky.

Ďakujeme za prihlásenie na odber noviniek.