Strešné okná sú veľmi dôležitou voľbou pri zariadeňovaní podkrovia. Ponúkame na výber mnohé kombinácie a druhy systémov otvárania, typov zasklenia, materiálov rámov a rozmerov.

VELUX
90 % času trávime vo vnútri budov, čo má negatívny dopad na kvalitu vášho spánku, produktivitu aj náladu. Preto sa spoločnosť VELUX neustále snaží zlepšovať životné podmienky v podkroví, v ktorom často chýba dostatok prirodzeného denného svetla a čerstvého vzduchu. VELUX ponúka aj riešenia pre ploché strechy a populárne bungalovy.
Samotná výroba strešných okien a ďalších produktov sa nachádza v 11 krajinách a obchodné zastúpenie VELUX pôsobí vo viac ako 35 krajinách sveta. Viac informácií nájdete na webe VELUX.

Prečo zvoliť VELUX
• Konečne budem mať zdravé vnútorné prostredie v domácnosti.
• Investujem do ekologického a dlhodobo funkčného riešenia.
• Ušetrím za energie vďaka vysokej energetickej efektivite.
• Môžem automatizovať svoje okná a získať inteligentnú domácnosť.

Portfólio produktov VELUX
Strešné okná 
3 kategórie strešných okien, z ktorých si vyberú majitelia rodinných domov aj administratívnych budov. Všetky modely majú navyše špeciálnu ochranu proti prievanu a zvukovú izoláciu. Výhodou je najširšia ponuka populárnych energeticky úsporných trojskiel.

Kategória Štandard predstavuje atraktívnu ponuku so všetkými základnými funkciami, ktoré sú zárukou vysokej kvality strešných okien VELUX. Výrobky tejto kategórie majú navyše po novom špeciálnu ochranu proti prievanu a hluku.
https://www.velux.sk/vyrobky/stresne-okna/standard

Kategória Štandard Plus je určená majiteľom domov, ktorí chcú investovať do ďalšej úspory energie a vyššieho komfortu. Ku všetkým vlastnostiam kategórie Štandard pridáva naviac mimoriadne cenovo dostupné trojsklo, ktoré pomáha udržovať teplo vo vašom dome a ponúka lepšiu zvukovú izoláciu.
https://www.velux.sk/vyrobky/stresne-okna/standard-plus

Kategória Premium pomáha majiteľom domov dosiahnúť maximálny luxus a pohodlie. Táto rada ponúka exkluzívny dizajn, viac možností umiestnenia, automatizáciu domácnosti a doplnky pre zvýšenie komfortu a bezpečnosti.
https://www.velux.sk/vyrobky/stresne-okna/premium

 

Svetlovody
Svetlovody pre ploché aj šikmé strechy privádzajú svetlo až do hĺbky 6 metrov. Dokážu presvetliť miestnosti bez okien rovnako intenzívne ako prostredníctvom tradičnej 60 W žiarovky. Do akéhokoľvek typu je navyše možné jednoducho pridať nosič LED diódového osvetlenia, vďaka čomu budete mať dostatok svetla aj pri naozaj vysokej oblačnosti.

Svetlíky
Svetlíky rôznych veľkostí v klasickom kopulovitom tvare, ale aj v dvoch nových variantoch s elegantným odolným zasklením. Zaoblené zasklenie je revolučné. Všetky typy zasklenia sú vysoko odolné a svetlíky je možné ovládať pohodlne pomocou diaľkového ovládača.

Rolety a žalúzie 
Sortiment vnútorných a vonkajších roliet a žalúzií umožňuje regulovať teplo a svetlo v podkroví. Zabezpečí úplne zatemnenie, funkčné tienenie aj ochranu pred prehrievaním. Deti si zamilujú kolekciu na dobrú noc, dospelí zase veľký výber farieb a odtieňov roliet. Rolety môžete navyše flexibilne polohovať podľa aktuálnej potreby.

Doplnky k oknám
Riešenia pre ťažko dostupné strešné okná alebo vylepšenia okien VELUX. Od súpravy na údržbu, cez tyče a adaptéry, až po elektrické doplnky pre jednoduchšie ovládanie a solárne napájané strešné okno VELUX INTEGRA®. Elektrifikácia okien je dostupná už pre väčšinu okien VELUX, dokonca aj pre tie, ktoré vo svojom dome používate už viac ako 20 rokov.

VELUX Club je exkluzívna príležitosť ako z každej montáže získať ešte niečo naviac. Urob si z aplikácie VELUX Club svoj obľúbený nástroj. Skenuj, zbieraj body a užívaj si výhody. Je to také ľahké!
Registrovať sa

Katalóg výrobkov s cenami od 5. 3. 2024
Katalóg roliet a žalúzií s cenami od 5. 3. 2024
Riešenie presvetlenia cez strechu
Konfigurátor VELUX
Nechajte okno nech sa stará, VELUX

Strešné okná
Svetlovody
Svetlíky
Rolety a žalúzie
Doplnky k oknám
Inteligentná domácnosť

Dostupné v sieti STAVMAT STAVEBNINY

cenová ponuka

Newsletter

Zadajte e-mail a my Vám budeme posielať naše najvýhodnejšie zľavy, akcie a novinky.

Ďakujeme za prihlásenie na odber noviniek.