ISOVER spúšťa akciu získajte darček za nákup materiálov na izoláciu šikmej strechy.

Akcia PREDĹŽENÁ do 30. 5. 2020.

Podmienkou akcie je nákup izolačných materiálov:

  • ISOVER MULTIMAX 30 - 12 balení
  • ISOVER UNIROL PROFI - 72 balení
  • ISOVER UNIROL PLUS - 96 balení

Odmenu bezdrôtové slúchadlá odovzdá obchodný zástupca ISOVER po preukázaní odberu príslušného počtu balení izolácie ISOVER.

ISOVER MULTIMAX 30
sú izolačné dosky zo sklenej vlny, s najlepším súčiniteľom tepelnej vodivosti λ=0,030 W/m.K na izoláciu šikmých striech medzi krokvy a odvetraných fasád.

Vďaka tomu je pri použití dosiek ISOVER MULTIMAX 30 možné dosiahnuť vysokú hodnotu tepelného odporu aj pri menšej hrúbke izolantu. Možné použiť na vnútorné zateplenie budov (napr. historické objekty resp. budovy, pri ktorých nie je možné zrealizovať vonkajšie zateplenie obvodových stien),  striech, obvodových stien v systémoch odvetraných fasád, drevodomov,  sendvičových stien ako aj na izoláciu ľahkých skeletových konštrukcií a priečok.Je ekologicky a hygienicky nezávadná, odolná voči plesniam, hubám, drevokazným škodcom, hlodavcom a hmyzu. Po celom povrchu hydrofobizovaná.  

ISOVER UNIROL PROFI 
je prémiový izolačný pás zo sklenej vlny vhodný do šikmých striech a ako izolácia drevostavieb. Obsahuje HAND GRIP pre lepšie uchopenie produktu. Obzvlášť vhodný pre nízkoenergetické a pasívne stavby. 
Vyznačuje sa vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami, vďaka čomu je možné dosiahnuť vysokú hodnotu tepelného odporu aj pri menšej hrúbke izolantu. Izolácia je vhodná na použitie do prevetrávaných aj neprevetrávaných skladieb strešných plášťov. Odporúčame použiť spolu s klimamebránou ISOVER VARIO KM DUPLEX – systémová skladba PROFI / VARIO. 

Vhodná na použitie pri strechách, kde nie je možné aplikovať izoláciu vo väčších hrúbkach (napr. krokvy menších hrúbok, nízke nosné trámy podlahových konštrukcií a pod.), resp. všade tam, kde chceme dosiahnuť maximálnu hodnotu tepelného odporu (napr. pasívne a nízkoenergetické domy). Izolačné pásy je taktiež možné použiť ako výplň ľahkých skeletových konštrukcií (s dreveným alebo oceľovým nosným rámom). Teda aj ako izolácia drevostavieb.

ISOVER UNIROL PLUS 
je vysokokvalitný, prémiový produkt zo sklenej vlny. Taktiež má HAND GRIP na lepšie uchopenie rolky. Vhodné šikmých striech, ľahkých podláh, stropov. 
Izolácia je vhodná na tepelnú a akustickú izoláciu šikmých striech (prevetrávaných aj neprevetrávaných), ľahkých podláh a stropov (nezaťažené podlahy – izolácia je vložená medzi nosné trámy). Izolačné pásy je taktiež možné použiť ako výplň ľahkých skeletových konštrukcii (s dreveným alebo oceľovým nosným rámom). Prečítajte si viac o téme drevostavba a jej izolácia.

TU : Nezáväzná cenová kalkulácia