AKCIA „Lepidlo výhodne“

V termíne od 4. mája 2020 do 30. júna 2020 Vám pribalíme vrecko lepidla (20kg) za zvýhodnenú cenu ku každej zakúpenej palete tvárnic a priečkoviek PORFIX.
PREČO PORFIX?
NENECHÁME VÁS V TOM

Od PORFIXU dostanete okrem perfektného materiálu tiež nadštandardné služby. Sme pripravení byť vám po ruke po celú dobu príprav hrubej stavby. Spočítame spotrebu, zapožičiame pílu, prídeme pomôcť pri položení prvých tvárnic. Poradíme, ako omietať, položiť strop, poradiť si s detailami. Aby vás nič nezdržovalo a dom rástol ako z vody.

SPOČÍTAME
VÁM TO
Nemusíte byť stavbár, a napriek tomu ľahko zistíte, koľko tvárnic potrebujete. Pre orientačný výpočet použite aplikáciu. Ak potrebujete presné dáta, stačí nám zaslať projekt. Technik podľa neho pripraví súpis materiálu a odporučí vám vhodný stavebný postup.
Ak to chcete spočítať tak kliknite TU.

CHCEM ZALOŽIŤ STAVBU
Radi vidíme, keď vám ide práca pekne od ruky. Aby ste správne začali a získali potrebnú istotu, prídeme vám na stavbu pomôcť. Naši odborníci založia rohy a všetky zlomové miesta (výklenky), položia asi 20 kusov tvárnic prvého radu a navyše zodpovedajú vaše otázky.
Zistite, ako postupovať pri murovaní, ako opracovávať materiál na požadovaný rozmer a tvar, ako omietať, klásť strop. Odporučia vám optimálne riešenie technických a konštrukčných detailov. Poraďte sa, nech už pri stavbe nestrácate čas a peniaze nevydarenými pokusmi.
Službu poskytujeme zadarmo koncovým zákazníkom a svojpomocným staviteľom. Stačí, keď odoberú najmenej kamión, teda 31,5 m³ materiálu PORFIX. Založenie stavby s vami dohodneme na tel. čísle +421 46 51 93 331 alebo e-mailom na porobeton@porfix.sk.