Nová DELTA® - MAXX PLUS

ZAHREJTE SA PRI PRÁCI!

Pri zakúpení 3 roliek DELTA-REFLEX praktická termoska ZDARMA!

  • Kompaktná termoska pre studené a teplé nápoje,
  • Vyrobená z vysoko kvalitného a odolného materiálu,
  • Štíhly tvar pre pohodlné držanie v jednej ruke s objemom 550 ml,
  • Poistkový mechanizmus z kvalitného plastu zabraňujúci nečakanému otvoreniu,
  • Ideálny pomocník na stavbe alebo v dielni.S našou prémiovou parozábranou DELTA®-REFLEX šetríte energiu na vykurovaní.

Vďaka reflexnej vrstve chránenej transparetnou fóliou dokáže odraziť až 50% sálaveho tepla a tým zvýši účinnosť tepelnej izolácie o 10%.

Fólia DELTA®-REFLEX prináša so sebou aj ďalšie výhody ako 100% ochranu tepelnej izolácie pred vlhkosťou a zníženie zaťaženia pred elektromagnetickým žiarením o 99%.

Oproti lacným parozábranam má plošnú hmotnosť až 180 g/m² a vďaka vystužujúcej mriežke vysokú pevnosť a preto sa s ňou vynikajúco pracuje. To šetrí čas aj nervy pri pokládke.

Vlastnosti 

DELTA®-REFLEX vykazuje hodnotu Sd min. 150 m. Táto vysoká hodnota s postačujúcou rezervou dlhodobo účinne bráni poškodeniu tepelných izolácií v konštrukciách striech spôsobených difúziou vodnej pary. Výhody: až o 10% zvyšuje účinnosť tepelnej izolácie. Až o 99% znižuje zaťaženie ľudí elektromagnetickým žiarením. Odrazí až 50% sálavého tepla. 100% zábrana proti prenikaniu vzduchu a vodnej pary. Pevnosť 450/400 N/5 cm. Požiarna klasifikácia - trieda E, ťažko horľavá B 1. Jednotlivé vrstvy nie je možné od seba oddeliť = stále vlastnosti v celej ploche.

Použitie 

Skladba vrstiev a zloženie materiálu fólií DELTA®-REFLEX sa najviac ocení pri montáži - je ohybná a výborne sa s ňou pracuje. Jej mimoriadna pevnosť (ca. 450 /400 N/5 cm) prakticky znemožňuje jej roztrhanie. Jednotlivé vrstvy sú nerozdeliteľné. Pružný materiál sa dobre a rýchlo spracováva aj v miestach zložitých detailov. Podľa STN 73 1901 sa musí parotesná zábrana vzduchotesne napojiť na všetky prestupujúce a ukončujúce konštrukcie a prvky, preto na vyriešenie vzduchotesnosti odporúčame systémový Tesniaci program DELTA®. Všeobecne platí, že pre kvalitné lepenie je podmienkou teplota. Pri nízkych teplotách je zasieťovanie lepiacej hmoty pomalšie.

Technické dáta 

Materiál

Vodotesná hliníková vrstva odolná proti korózii umiestená medzi vysoko transparentnou polyesterovou fóliou a mriežkou spevnenou polyetylénovou fóliou.

Požiarne vlastnosti

trieda E, EN 13501-1
ťažko horľavá
B1 podľa DIN 4102
(Protokol  Z-PA-III/2.1268)

Pevnosť

ca. 450/400 N/5 cm, EN 12311-2

Hodnota Sd

ca. 150 m

Teplotná odolnosť

- 40 °C až + 80 °C

Hmotnosť

ca. 180 g/m²

Hmotnosť rolky

ca. 13,5 kg

Dĺžka rolky

25 m / 50 m

Šírka rolky

3 m / 1.50 mPopis: Difúzne otvorená vetrotesná podstrešná fólia pre šikmé strechy s dvoma integrovanými lepiacimi páskami na rubovej strane rolky a s vysokou tepelnou a UV odolnosťou.
Materiál: Polyesterová textília s difúzne otvoreným polyuretánovým povrstvením
Plošná hmotnosť: 190 g/m2
Krátkodobé teplotné zaťaženie: do +120 °C
Hodnota Sd: 0,15 m
Balenie: 75 m2

cenová ponuka